| diana0213 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste titluri de carti de citit la mare, pe plaja? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| diiiiiiiana a răspuns:

"Ultimul cantec" - Nicholas Sparks
"Avem un zoo! " - Benjamin Mee
"Cartea viitorului"- Cecelia Ahern
"Valentine" - Adriana Trigiani
astea sunt niste carti foarte faine big grin sper ca ti-am fost de ajutor.

| diana0213 explică (pentru diiiiiiiana):

Multumesc mult! Cartea viitorului am citit-o si este foarte frumoasa. Toate cartile Ceceliei Ahern sunt foarte frumoase.

| diiiiiiiana a răspuns (pentru diana0213):

Ma bucur ca te-am ajutat happy big grin

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Oraşele scufundate şi Femeia cu carnea albă de Felix Aderca.
Domnişoara Christina, La tigănci, Şarpele şi 19 trandafiri de Mircea Eliade.

| suffarstar a răspuns:

Vaporul alb de Cinghiz Aigmatov