| cooldognice a întrebat:

În ce consta admiterea la facultatea de kinetoterapie de la Universitatea Ovidius Constanța?
Din ce e compus traseul aplicativ?
Găsesc undeva video sau brosura ca sa înțeleg cum se desfășoară probele sportive?
Se dau doar probe sportive, fără test grila?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

La secretariatul facultatii gasesti sigur informatii sau pe la facultate mai prin iulie dupa bac gasesti sigur profesori ce iti pot explica.

| cooldognice explică (pentru MihaiNicu23):

Urma sa fac asta, însă am vrut sa întreb prima data cu speranța că mi se va răspunde concret