| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a 5a merg la scoala la C. N. "Jean Monnet"Ploiesti.Ma puteti ajuta cu:
-uniforma+(poze si pret)
-lista de rechizite
-ce culori de trening se accepta
-cum sunt profesorii
! Merg la profilul de engleza!

1 răspuns:
| just for me a răspuns:

De acolo am eu niste prieteni.nu poti sti cum sunt profii, sunt mai multi care predau engleza, mate, si toate materiile.nu poti sti ce prof iti pika.treninguri,orike culoare! rechizite gandeste-te singura, ce iti pote trebui? caiete, penar, ghioozdan, chestii esentiale! uniforma nu stiu, s-ar putea ori sa nu iti trebuiasca ori sa fie uniforma speciala in caroui.vez i si tu. succes in clasa a5a