| AllexandreNori a întrebat:

In curand voi sustine examenul de capacitate, dar inca nu m-am hotarat asupra unui liceu care sa fie trecut primul pe lista. Cu toate acestea, ma gandeam la Sincai. Ati putea sa-mi povestiti cate ceva despre acesta? De exemplu... ce activitati se organizeaza, cum sunt profesorii si cum predau etc. Si in concluzie, merita sa aleg liceul Sincai? Multumesc. happy

1 răspuns:
| Ayakawelwel a răspuns:

De ce nu te duci sa intrebi pe cineva de la acel liceu...si da voi nu ati primit listele cu toate liceele si cu toate optiunile etc