| AlexiaTiran2992 a întrebat:

Buna! Întrebarea asta e mai mult pentru băieți...
Știu că poate e puțin ciudat aici să cer părerile unor străini pe acest site dar chiar vreau să vă știu părerea (va rog să fiți serioși...) Am aproape 19 ani și am două lucruri care mă fac să mă simt extrem de nesigură pe mine. Am sânul drept vizibil mai mare decât cel stâng (nu foarte mult dar e vizibil) și cred că labiile sunt prea mari... Din cauza asta nici nu am avut curaj să-mi încep viața sexuală și îmi tot amân iubitul fiindu-mi rușine cu corpul meu. Vă rog să răspundeți sincer despre ce credeți. Btw, dacă vrei să răspunzi la mișto poți să dai scroll.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum ai ajuns la aceste concluzii? Sper ca nu te-ai luat dupa vedetele din filmele xxx? Totodata, ma indoiesc ca te-ai comparat cu prietenele tale.:)) Sa stii ca femeile acelea isi fac operatii (labioplastie) pentru a avea zona intima in anumite standarde cerute de industrie.E cat se poate de trist.

Arunca aici un ochi la figura 2.Eu te asigur ca esti cat se poate de normala! https://www.biologyonline.com/dictionary/labia

Stai linistita, toate femeile au sanii inegali, chiar daca nu iti dai seama.Nu exista simetrie la acest capitol. Spui ca este vizibil, dar cel mai probabil tu acorzi aproape zilnic atentie acestui aspect, deci e evident ca ti se pare usor de observat. Ceilalti din jurul tau nu cred ca au observat si cu atat mai putin o va face un viitor partener care iti va privi corpul in ansamblu, nu obsesiv doar pe zonele cu defecte (sau cel ptuin asa ar trebui). Daca te deranjeaza chiar atat de mult, poti apela la un medic estetician, dar sincer, tind sa cred ca degeaba dai banii.
https://drgrecu.ro/sanii-asimetrici-pot-fi-corectati/

| Yuoia a răspuns:

Cate prostii va trec prin cap! Auzi, labii prea mari! De unde le scoateti fetelor?

Răspuns utilizator avertizat