| anonim_4396 a întrebat:

la examenul de maine la mate, e vreo problema daca imi fac desenele pe foaia aceea cu puncte pe care o primim, si mai apoi o pun sub foaia de examen si copiez desenul? poate fi considerat copiat?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca il poti desena corect pe ciorna, poti sa-l mai faci o data si pe foaie. Desenul se puncteaza. Daca il copiezi, va iesi stramb, vai mama lui. Deci, ai instrumente la dispozitie FIX pentru a-l desena ca lumea pe foaie.

| xxdd a răspuns:

Nu e nicio problema, dar mai bine iei o linie si-l faci direct pe foaia de examen.

| Angelik_6250 a răspuns:

Care foaie cu puncte? poate ciorna nu cred ca se considera copiat odata ce ai primit ciorna goala

| Dσℓℓу a răspuns:

Nope.Dar m-ai bine fa-le tu direct fara sa le copiezi tot de la tine, pentru orice eventualitate.Mai stii ca ai vre`un prof d`aSTA prost de nici nu te crede!

| Vladd_5287 a răspuns:

Fa pe ciorna la ce ti se da ciorna sa te uiti la ea?