| SunshineLove a întrebat:

happyOk, problema mea e:trebuie sa 'stiu' pe maine la test tabelul periodic la chimie si etc, de invatat clar nu le pot k sunt multe, asa ca vreau sa va intreb. ce metode de copiat aveti? >: p. s. 1- stau pe randul din mijloc, a 2 a banca.~deci mijlocul clasei :-s~ p. s. 2-nu pot sa fac faze gen.sa schimb foaia, copiez de la colegu, si cu telu ma prinde sad p.s.3-dau funda happy

3 răspunsuri:
| ellenna02 a răspuns:

Handsfree. un altul iti sufla in casca... multi profi nu prea cred ca te`ai complica asa la o lucrare... si daca ai pe foaie lucrarea tu citesti enuntul intrebarii ca sa auda cel care trebuie sa auda. si daca va dicteaza tu repeti dupa profa.

| CopilașTembel a răspuns:

Mai bine te pui pe invatat ca cu copiatu nu ajungi niciunde!

| diiiuuuu a răspuns:

De ce nu le inveti logic? exemplu perioada 1: Hai Lina ca rabdarea costa franci. E mult mai usor daca iti formezi o idee dupa care sa le inveti. E ca o poezie.