| anonim_4396 a întrebat:

la liceul de limbi straine este frumos? si ce se face acolo? raspundeti ce-i care stiu.happy. Multumesc. Fundakiss

6 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu sunt la filologie bilingv engleza. Mie imi place, pentru ca sunt varza la mate, fizica, chimie... si aici am doar doua ore de mate si fizica pe saptamana, si cate una de chimie si bio. In schimb am 5 ore de engleza pe saptamana, si o ora de English Culture And Civilization. Si da, nu se prea pune accent pe invatat, in afara de materiile mai importante, nu ne prea streseaza.

| Danaaaaa24 a răspuns (pentru wforweirdo):

Frumoshee hee si eu tot cam asa imi place engelza si la fel si eu is varza la matelaughing..cu ce medie ai intrat?big grin

| wforweirdo a răspuns (pentru Danaaaaa24):

Hmm... 8, 50 şi ceva, pentru că m-a tras în jos examenul de la matematică. laughing

| Danaaaaa24 a răspuns (pentru wforweirdo):

Ioiii..si la mine va fi problema la mate:-s. da sperr sa intrubig grin... ce clasa esti?happy

| wforweirdo a răspuns (pentru Danaaaaa24):

Sunt in a9-a. Pai succes la examenebig grin

| Danaaaaa24 a răspuns (pentru wforweirdo):

Multumeesc kiss.