| AlyDulcika a întrebat:

Hei TPU, ce limbi straine se predau la liceul Kretzulescu din Bucuresti? Va rog raspundeti cei care stiti :*

2 răspunsuri:
| Sorin278 a răspuns:

La liceul Kretzulescu se preda franceza/engleza.Am vazut ca este o scoala comerciala (in care inveti sa faci comert). Parerea mea este sa te duci la orice liceu vrei (daca iti place informatica-te duci la cel de informatica)Aici depinde doar de situatia financiara sau de cea care consta in legatura cu parintii (cat de departe se afla scoala)

| Legalize23 a răspuns:

Engleza si franceza