| Lifestealer1 a întrebat:

La universitatea Dimitrie Cantemir, de cate dosare am nevoie? M-as inscrie la doua facultati din cadrul acestei universitati si nu stiu daca imi trebuie decat un dosar sau doua...thinking

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Fiecare facultate este cu propriul dosar.
La o facultate dai diploma de bac în original, iar la cealaltă, o copie legalizată.

3 răspunsuri:
| atssuka a răspuns:

Buna! iti trebuiesc doua dosare daca doresti sa te inscrii la doua facultati! si eu m-am inscris la ucdc big grin

| Lifestealer1 explică (pentru atssuka):

Am de gand sa ma duc si eu luni la ucdc.La ce facultate te-ai inscris? Eu ma gandeam sa ma inscriu la relatii inernationale sau la finante banci...dar mi-e frica ca poate nu intru.sad

| atssuka a răspuns (pentru Lifestealer1):

M-am inscris la limbi si literaturi straine, specializarea engleza-japoneza happy depinde si de medie, dar e bine sa-ti depui doua dosare, ca sa fii sigura!