| LovehopeTrust a întrebat:

la vara m-am gandit sa ma duc la liceul Gheorghe Lazar pe profil de stiinte sociale,dar tot am auzit ca si de alte licee ca sunt multi drogati si ca daca nu ai haine de mare firma se uita lumea urat la tine, si ca trebuie sa tocesti f.f mult.voi ce parere aveti despre acest liceu? funda pentru cel mai folositor raspuns big grin

4 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Crede-ma, la un liceu cu multi drogati si cu fite pentru haien de firma nu prea cred ca trebuie sa tocesti. happy Mai bine iti alegi un liceu calumea daca vrei sa inveti.

| LovehopeTrust explică:

Liceul Gheorghe Lazar din Bucuresti si fitosii sunt f.bogati deci au haine de firma deci invata bine pentru ca parintii ii obliga si le pun o groaza de meditatii pentru a nu-i face de ras din moment ce au un statut social mai inalt si deci daca sunt bogati au si bani de droguri ai inteles acum? nu se bate nimic cap in cap toate au legatura una cu alta.

| LovehopeTrust explică:

Pai poate parintii lor nu stiu ca se drogheaza.dar ma rog eu nu stiu sigur ca asa este acolo doar am auzit si eu asa de la cateva persoane...si de Jean Monnet stiam cum este nici nu aveam de gand sa intru acolo laughing

| Lidia_Vasilian_1995 a răspuns:

Nu trebuie sa fie tocit,normal trebuie sa inveti, dar daca tocesti sti doar la ore si dupa se uita. in legatura cu hainele, nu trebuie sa bagi in seama, daca astea sunt posibilitatile e bine si ata, pentru ca altii nu ai nici atat, si sti vorba aia ''cine rade la urma rade mai bine'', asa ca nu trebuie sa te stresezi, asemenea oamenii nu trebuie luati in seama. happy