| gaby_1815 a întrebat:

m-am gandit sa citesc fantoma de la opera si sunt in clasa a6a ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| c0ol a răspuns:

Eu unul cred ca, chiar daca nu este prea inaintat in varsta, orice carte poate sa-ti ofere unele informatii de care sa te legi in viata... si de ce sa nu o citesti? Eu unul ma bucur ca vad ca-s copii care doresc sa citeasca din propriile initiative happy.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si cine te tine? e o lectura placuta si destul de matura!

| Melody a răspuns:

Foarte bine faci. Iti recomand si Mandrie si prejudecata de Jane Austen. Si cam tot ce a scris J Austen e frumos de citit.