| anonim_4396 a întrebat:

M-ati putea ajuta cu niste idei pentru discursul de sfarsit de clasa a 8-a? happy Cateva idei sau chiar cate fraze. Dau fundita! :* Multumesc aniticipat! :*

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Chiar daca drumurile noastre vor urma cai diferite, toti am pornit din acelasi loc, iar eu nu voi uita niciodata acest loc si va rog solemn si pe voi sa va aduceti aminte dintotdeauna cum soarta ne-a adus impreuna...etc etc(la discursuri trebuie sa fie mereu ceva trist, melancolic)

| LoveSleep a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Aiurea. De ce să nu destinzi atmosfera?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si ce ar trebui sa faca? stand up comedy? totusi e o despartire

| LoveSleep a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu am zis asta neapărat, m-am legat doar de faptul că ai spus că la discursuri trebuie să fii mereu trist, melancolic.
Ideea e că toată lumea face discursuri de genu' iar toți o să zică ceva gen "Alt discurs plictisitor de pe google". De ce să nu destinzi atmosfera? Eu cred că niște "influențe" amuzante pe ici pe colo n-ar strica, nimeni nu zice să începi cu bancuri cu Bulă.
Oricum, e părerea mea.
O seară plăcută.