| Liviu781 a întrebat:

Peste cateva zile ne-a spus diriga noastra sa prezentam fiecare cate un profesor, adica sa spunem 2-3 cuvinte despre el asa de sfarsit de an, cateva ganduri, si nu prea am idei, ziceti-mi si mie cateva cuvinte ce ar trebui sa ii zic, discursul nu trebuie sa fie lung 20-30 de secunde, dar frumos, la cel mai frumos dau cu mare placere FUNDA!

1 răspuns:
| Ivanovicius a răspuns:

Gandeste-te la niste intamplari frumoase cu acel profesor si apoi scrie-ti ideile pe o foaie. La sfarsit, combina ideile si ai un text!