| cxgf a întrebat:

Mă gândesc la ce liceu sa merg mai departe și am luat în considerare C.N. Mihai Eminescu Suceava. Știu că este liceu pedagogic, dar eu as vrea la profilul filologie română intensiv engleză. Știu că sunt niste probe(nu mă refer la proba de limba engleza), și mă întrebam dacă acestea trebuie date chiar daca nu aleg profilul pedagogic. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Wokqndjd a răspuns:

Nu contează la ce liceu te duci, ci contează foarte mult sa iei bacul la sfârșitul liveului. BAFTA!