| alexandra19979 a întrebat:

Ma numesc Alexandra, si mai am foarte putin pana voi intra la liceu! M-ar interesa ce materii sunt necesare pentru admiterea la un liceu cu profil pedagogic sau filologic si media! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

La filo se intra cu cele mai mici medii, peste 8.romana si o lb straina.

| Tina_8277 a răspuns:

Depiinde la ce liceu vrei sa sa intrii, eu sunt la un liceu teoretic. bazat pe uman. si trebuie romana, engleza, latina, istorie/geografie. si la mine a trebuiy medie peste 9, 50. batting eyelashes