| teodora96_1369 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si anul acesta voi intra la liceu, as vrea sa intru la un liceu bun din buzau, dar nu ma pot decide dintre cine sa aleg ( hasdeu sau eminescu) eu nu sunt din buzau, locuiesc in vrancea si stau la tara, dar tinand cont ca am buncii acolo vreau sa continui in acest oras. Nici la profil nu ma pot decide, dar imi plac matematica, chimia, biologia, romana ( la care sunt destul de buna). Va rog dati-mi un sfat! Plizzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| eva_4053 a răspuns:

Cunosc o fata care este din buzau este clasa a10a si a avut aceeasi problema ca si tine draga mea... din punctul meu de vedere eminescu este foarte foarte bun...

3 răspunsuri:
| teodora96_1369 explică:

Ca liceu, dar vreau si un sfat in privinta profilului

| teodora96_1369 explică:

Am intrat la colegiul national B.P. Hasdeu la profilul mate-info intensiv info si e bine pana acum. oricum am niste colegi super, si ma bucur ca am facut alegerea astabig grin

| maraya a răspuns:

Pana la urma unde ai intrat?