| Radiadaa a întrebat:

Buna, ma poate ajuta cineva cu un sfat? dau bacul la mate m2 cum sa invat, mentionez ca nu stiu nimic, vreau sa iau nota 6, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Fa zilnic variante de BAC. Cate 1-2-3 sau pana te plictisesti pe zi. Chiar daca dai M2 tu fa si M1, ca nu-ti strica.

7 răspunsuri:
| Radiadaa explică (pentru Ineys):

De unde sa iau variantele?

| Ineys a răspuns (pentru Radiadaa):

De pe net. Gasesti peste tot. Foloseste Google.

| Radiadaa explică (pentru Ineys):

Tu ai dat bacul la mate?

| Ineys a răspuns (pentru Radiadaa):

Da.

| Radiadaa explică (pentru Ineys):

Si stiai ceva? Trebuie sa stiu si formule la mate? Poti să-mi dai un site cu formule?

| Ineys a răspuns (pentru Radiadaa):

Stiam... am luat 9.85, am facut variante pe fiecare zi. Formule nu prea ai ce... fa variante zilnic si-o sa fie ok.

| Cosmin86 a răspuns:

In cazul tau minim 5-6 ore pe zi. CLAR inchizi Facebook si orice altceva, chiar si telefonul.