| Dalia5didi a întrebat:

as vrea sa ma ajutati, vreau sa stiu cum sa iau bacul m1 mate cu nota foarte mare... daca stiti vreun site care ma poate ajuta sau daca stiti ce lectii trebuie sa invat pentru fiecare subiect sigur este un tipar dupa ca se fac modele trebuie sa fie cate o lectie la fiecare exercitiu...dau funda..multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Cumpara-ti o culegere cu modele de subiecte. Asa esti sigura ca nu ratezi nimic.

| schmoll a răspuns:

Ceau,eu eram foarte slabut la mate, am inceput sa ma pregatesc cu o luna inainte, dar avand in vedere ca tu poate iti doresti mai mult de la viata iti recomand sa incepi imediat, nu e foarte greu dar nici usor, eu am urmarit aceste doua site-uri http://math-pdr.com/http://proful-online.blogspot.ro/ si mi-am cumparat un memorator de formule pentru bac, am luat 5 la mate m1, ceea ce este excelent avand in vedere ca am detestat matematica mereu, daca vrei sa mergi mai departe pe profilul real atunci trage tare, daca nu vezi-ti de viata ta:)succes si sigur vei reusi:)

| Dalia5didi explică (pentru schmoll):

Poate ai vrea sa mai pui o data site-urile alea ca nu merge sa intru pe ele.