| Helena0501 a întrebat:

Ma putetijuta cu niste variante de olimpiada la franceza, romana, matematica si religie ortodoxa pentru clasa a6a, faza locala sau pe scoala sau judeteana?

Răspuns Câştigător
| Helena0501 explică (pentru herbil6):

Multumesc pentru ajutor, dar eu nu vreau la engleza, ci la franceza. Nu stii unde as putea gasi subiecte de clasa a6a? Am cautat, dar n-am gasit decat de la a7a in sus. happy

| herbil6 a răspuns (pentru Helena0501):

Http://www.olimpiade.ro/......ecte-12865 doar asta am gasit funda?

| Helena0501 explică (pentru herbil6):

Imi cer scuze. Ieri am aflat ca nu se da olimpiada la franceza, la clasa a 6a si ca nici nu exista subiecte. Scuze ca v-am pus sa cautati degeaba. Nu am stiut, ieri am fost anuntata.

| herbil6 a răspuns (pentru Helena0501):

Ok eu ma gadeam dar asta e. Dar Funda?

| Helena0501 explică (pentru herbil6):

E a ta. Multumesc oricum de ajutor. happy