| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam pe edu.ro la rezultatele de anul trecut de la bac (si eu il dau peste o saptamana si am devenit cam obsedata happy ) si nu inteleg un lucru:de ce apar casute colorate cu verde la unii elevi la competente si la unele probe scrise? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Întrebarea e din 2015, căsuțele alea apar de acum mulți ani, cu mult timp înainte sa se bage corectarea asta in județe diferite. Ma refeream la acele competente care apar cu verde la unele persoane și nu sunt cu nimic mai diferite notele lor decât a celor care nu au verde.