| BobitaDePiper a întrebat:

Maine am teza la mate clasa a 6 sem 2. Si imi este frica. Daca imi puteti da modele de teza. Sau cei care ati dat deja, voua ce v-a dat? Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MH97 a răspuns:

De obicei tezele se dau din ultimile capitole făcute cu profesorul ( eu așa pățesc) dar fiindcă e teză pe semestrul 2 e posibil să îți dea ce ai făcut și în primul semestru. ☺

1 răspuns:
| NaruToNR1 a răspuns:

Pai, fi calm, uitate la toate lectiile care le-ai facut sem. acesta si lucreaza exercitii.Bafta!