| ștefiiiiiiiiiiii a întrebat:

Maine am teza la matematica. si imi este cam frica, daca am sa ma descurc sau nu. nu stiu! Asa ca am nevoie de simulare de teza pentru a mai invata! Sunt in clasa a 7 ( p.s As vrea sa am niste subiecte de teza fara a le downloada ) Cine ma ajuta dau fundita love struck :**

2 răspunsuri:
| JesicaT a răspuns:

Si eu am teza la mate maine, si sunt tot in a7a. Dar ideea este ca trebuie sa o iei ca pe un test. SI mie mi-e frica, dar daca te panichezi nu rezolvi nimic..Trebuie sa te gandesti ca price ar fi, faci ceva bine. si nu exista "daca nu ma descurc". Te descurci! mereu este o cale.

| Alexandru11212 a răspuns (pentru JesicaT):

Si eu am simulare maine tot la mate tot a 7 a azi am avut la romana am gresit foaia o data si dupa o profesoara de a colo a inceput sa ma incurajeze si dupa 10 minute parca eram acasa asa de relaxat eram trebuie sa inveti sa sa iti pastrezi calmul eu la inceputul simulari azi am vrut sa rup pixului dar m-am calmat a da la romana a fost foarte usor trebuie sa te concentrezi la simulare si nu ai treaba cu alti prefate ca esti acasa cand iti faci temele atat sper ca te-am ajutat