| Vanesssaaaaaaaaaaa a întrebat:

Mâine dau test la fizică din forțe si imi trebuie si mie formule si tot ce trebuie la lecțiile alea, deoarece eu nu am fost atunci la școală si nu am recuperat. Va rog din suflet! Daca puteți macar un site.

P.S sunt clasa a 6a

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ora 1 noaptea nu mai este nici un elev pe TPU sa-ti dea tie formule, trebuia sa te preocupi din timpul spatamanii sau de ieri de lectii, nu in miez de noapte.
Cauta in cartea de fizica, ca acolo sunt formulele!
Daca ai lipsit de la scoala, nu inseamna ca cartea ta de fizica a ramas la scoala, nu?

| ChiarEu2 a răspuns:

Cea mai importantă forță e: Fortza steaua forta steaua hey hey.