| anonim_4396 a întrebat:

Bun, păi. Am, să spunem, o mică-mare problemă.
MÂINE DAU TEST LA FIZICĂ. Avem o profesoară... ciudată. Nu explică aproape nimic, decât de predă și gata.
Ce mă fac mâine? Eu am învățat lecțiile, dar dacă ne dă probleme d-alea grele, sunt varză la ele.
Vreun sfat, ceva?
P.S.: Sunt clasa a 6-a.
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| webkinzworld a răspuns:

Pai, daca e chiar asa nasoala profa, daca parintiin fac cerere la director si mai mult de juma de parinti din clasa sunt de acord, va schimba profa si gata. Si noi avem o profa ffffffffffoarte nasoala.
Mai mult face matematica cu noi.
Pentru problemele de maine am un sfat: invata exemplele din clasa. chiar daca nu rezolvi corect dar ai urmat pasii din clasa vei primi un punctaj acceptabil...

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Poate esti in aceeasi scoala cu mine(nu in aceeasi clasa) pentru ca azi am dat test si aproape ca n-am stiut nimic, si profesoara e la fel ca a ta.sad Si nici eu nu ma pricep la problemecrying

| Nanami利 a răspuns:

A,atunci nu laughing