| Lavinia_6538 a întrebat:

Maine dau testul initial la engleza si dirigamea, care e si profa' de engleza a zis ca o sa gasesc subiectele pe internet.Am intrat pe edu.ro, dar cand descarc subiectele imi apar simboluri inloc de litere. As vrea sa va rog, sa-mi dati si mie vreun site, daca ati gasit subiectele! Sunt clasa a VIII-a :*
Multuu' :*!

2 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Intra pe site-ul asta:http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/gimnazial/
Imi dai te rog fundita?

| Lavinia_6538 explică:

Am mentionat mai sus, ca pe site-ul acela nu imi merge.alt sitepuppy dog eyes