| libo a întrebat:

Buna,
Mi- ar putea spune cineva care este diferenta intre PIIP si PIPP?
Recent am fost admisa la facultate PIPP(pedagogia invatamantului primar si prescolar)doar ca la rezultate admitere figurez la PIIP.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Si PIIP ce inseamna? Oare nu este o greseala de dactilografiere?

| libo explică (pentru Yuoia):

Am observat ca mai multi studenti sunt la PIIP pe lista cu rezultatele.Este vorba despre Facultatea Vasile Goldis.

| libo explică (pentru libo):

PIIP nu stiu ce inseamna de aceea am intrebat poate stie careva. Insa unii sunt la PIIP si altii la PIPP