| Eusirestullumii11 a întrebat:

Momentan sunt la profilul Comert si as vrea sa ma transfer din clasa X la un alt profil si anume : Turism si alimentatie. Vreau ca cine stie ce materii se fac din clasa X-XII sa imi spuna. Multumesc mult!

1 răspuns:
| D3nys02 a răspuns:

Se fac materii normale de genul chimie(2 ore) fizica(2 ore) religie(o ora dar doar daca au vrut elevii) logica(o ora) biologie(o ora) mate(3 ore) romana(3 ore) sport(o ora) cred ca am sarit cateva si 3 materii de specialitate baze, organizare si igiena care sunt mai multe ore pe saptamana