| Biby a întrebat:

Buna!
Noi am avut un caiet de matematica sa il facem in vacanta asta si la inceputul lunii am fost intr-o tabara iar un coleg mi-a pierdut caietul straight face si mai aveam putin si il terminam.Iar diriga a zis ca saptamana viitoare ni-l corecteaza.Ce sa fac acum? Daca dau vina pe colegul meu, el sigur o sa nege si diriga nu o sa ma creada.
Ce as putea face?

1 răspuns:
| 5yr0Kk a răspuns:

Pai daca zici ca va nega nu iti este coleg.
adica cum.tu il dai si el il pierde si e tot vina ta
vorbeste cu mama sau tata sa ii explice dirigintei sau explica-i chiar tu...
sau iti iei altul si il iei de la un coleg..il scrii in weekend
Bafta! si sa imi zici ce ai facut