| Queenofpain19999 a întrebat:

Nota pe care o iei atunci cand dai o diferenta se va trece in catalog? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acea nota va constitui media anuala la materia la care ai dat diferenta si se va trece in foaia matricola.
In catalog se va trece doar daca te-ai transferat dupa primul semestru, esti inscris in catalogul clasei si atunci va constitui media pe primul semestru.

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Normal! Orice nota se trece in catalog; doar de asta dai acea diferenta sa fie consemnata undeva... Altfel nu ai avea nevoie de ea! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.