| Iloredana a întrebat:

Buna,nu am avut cum sa ajung la una din competențe și mi s-a spus să mă duc să le dau pe cele scrise și in toamna sa dau doar la cea la care nu am fost, se poate și dacă da cum pot sa solicit recunoașterea celorlalte probe.

1 răspuns:
| Directioner99 a răspuns:

Se poate, atunci cand te inscrii, in a doua sesiune de toamna a bacului, alegi la ce trebuie sa mai dai bacul iar celelalte competente si discipline la care ai dat deja o sa ramana valabile.