| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in sesiunea din iunie-iulie am avut bacul si am dat doar probe scrise. Daca pic bacul la romana, in sesiunea din toamna trebuie sa dau si oralul si scrisul sau doar scrisul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In a doua sesiune este obligatoriu sa sustii examenul doar la materia/materiile la care n-ai obtinut cel putin 5 in prima sesiune. Nu se sustine la oral.

| sierra1 a răspuns:

"in sesiunea din toamna trebuie sa dau si oralul"

le-ai dat și nu știi? ți-au afișat situația recunoașterii probelor, remember?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Dai la ceea ce pici, adica la romana, plus ceea ce nu ai dat, normal. Nu e ca si cum ai putea sa scapi de probele orale sau de celelalte probe pe care nu le dai.