| doreal a întrebat:

nu stiti cand apar rezultatele de la evaluarea nationala 2014? Sunt clasa a6a.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Acum m-am uitat pe ambele teste și se cunoaște o diferență între ele, dar nu exagerată. Prima problemă(de la test 1) ai să o mai întâlnești în a 7-a
numai că n-o să mai știi perimetrul, vei vedea...La fizică mi se par a fi crimă, măcar nu aveați chimie happy, care-i mult mai ușoară față de chimie.
Ai dreptate în ceea ce privește aceste evaluări sunt inutile. Măcar eu am scăpat anul ăsta, dar nu-i nimic tot îl voi avea la anul pe cel dea 8

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Vă va anunța dirigintele/diriginta când să vină la școală părinții că n-au voie să le trimită acasă. Coduri stupide... (parcă 10 era cea mai mare și 99 cea mai mică. Ciudat...)Săracii copii de
a 6-a sad
Cum ți s-au părut subiectele? happy

| doreal explică (pentru zurick):

Cam prostesti, la subiectul 1, era o problema de clasa a7a, a8a(mate). Mi s-a spus de catre profesoara de matematica ceva rezultate ca am facut bine, am avut noroc cu testul 2, daca aveam 1 nu cred ca reuseam sa fac nimic.La fizica nu am reusit sa fac nimic, nu am facut probleme de genul ala.
Iar la romana banal de tot, test 2 am avut. Nu inteleg de ce ne mai incurca cu asa ceva, ca nu au dat bani nici macar de foi sau xerox, toate au fost suportate de scoala. Le trebuie performanta pe bani putini. Scuze de cacofonie nu le-am putut evita.

| doreal explică (pentru zurick):

Succeswinking pe a8a.

| zurick a răspuns (pentru zurick):

Am scris prostii, chimia e mai ușoară decât fizica.Mulțumesc happy

| doreal explică (pentru zurick):

E bine laughing

| zurick a răspuns (pentru doreal):

Acum m-am uitat pe ambele teste și se cunoaște o diferență între ele, dar nu exagerată. Prima problemă(de la test 1) ai să o mai întâlnești în a 7-a
numai că n-o să mai știi perimetrul, vei vedea...La fizică mi se par a fi crimă, măcar nu aveați chimie happy, care-i mult mai ușoară față de chimie.
Ai dreptate în ceea ce privește aceste evaluări sunt inutile. Măcar eu am scăpat anul ăsta, dar nu-i nimic tot îl voi avea la anul pe cel dea 8

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Sunt a 7-a.....si, din cate stiu eu, nu se dau notele de la alea tongue se tin secrete.....asa ziceau colegii de la a6-a