| Dazzzie a întrebat:

Stiti cumva cand apar rezultatele online de la evaluarea nationala?big grin

Răspuns Câştigător
| BrokenAngel a răspuns:

Au aparut. Uite aici http://www.ccd.isjialomita.ro/......ABETIC.pdf

13 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai pe net scria ca o sa apara inainte de ora 14, dar acum ii 16:01 si tot nu au aparut. Probabil o sa apara maine, dar nu garantez.
P.S Record in Romania o strada de aprox 1km a fost asfaltata in mai putin de 24.
Va vine sa credeti?

| DjYeti a răspuns:

Http://www.ziuaveche.ro/......04032.html
Selectezi judetu si te cauti:)))

| Xulescu2 a răspuns (pentru DjYeti):

Nu-i bun

| DjYeti a răspuns (pentru Xulescu2):

Din ce judet esti? sa ti-l dau eu mura-n gura

| Xulescu2 a răspuns (pentru DjYeti):

Satu Mare big grin

| DjYeti a răspuns (pentru Xulescu2):

Pentru SM nu au fost inca publicate. urmareste site-ul inspectoratului scolar: http://www.isj.sm.edu.ro/isj/index.php?option=com_content&task=view&id=48 si poate le vor publica..la mine in Salaj le-am gasit..Am fost curios sa vad daca a fost mai usor decat anul trecut..si a fost:|

| Xulescu2 a răspuns (pentru DjYeti):

Eu ti-am spus ca nu este big grin Mersi oricum happy

| Dazzzie explică (pentru DjYeti):

La noi in Bucuresti inca nu s'au publicat. laughing mi-am aflat notele da'sunt curioasa de altii :d

| Dazzzie explică (pentru DjYeti):

Oricum, multumesc!big grin

| DjYeti a răspuns (pentru Dazzzie):

Http://www.gandul.info/news/salaj-rezultate-evaluare-nationala-2012-9787997
Zona Blaga e unde sunt eu..deci am demonstrat ca Salaju le are deja:))

| BrokenAngel a răspuns (pentru DjYeti):

Cele din Ialomita nu stiti cand apar?
Sau daca au aparut, unde?

| lostsoul4ever a răspuns:

Asta am intrebat si eu Vezi pe site de la Inspectorat!

| Xulescu2 a răspuns:

Si eu asta caut happy