| BJAlexandra a întrebat:

O să am probleme la admiterea la Academia de Poliție dacă am un flesh tunnel de 8 mm?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Evident,astia se leaga de orice.Am o matusa'n... sa zicem politie(nu dau detalii)Si e strictete maxima, telefonul iti va fi ascultat, vei avea multe pe cap, nu vei putea avea viata sociala.Nu vei putea avea fb, o poza mai deochiata, nu vei putea avea nu stiu, ce sa mai zic, o viata reala.Iti va suna telefonul noaptea, te va lua politia de acasa.E cam aiurea, Matusamea nu are familie nu are nimic, normal nu tine numai de asta, dar chestia e ca nu se merita.Plus ca daca ajungi sa lucri cu acte, o sa ai sigili de purtat dupa tine, mereu cand iti bate la usa te vei gandi cine e.Matusa'mea nici nu raspunde la usa, trebuie sa o sun mai intai pe telefon.Iar salariile's de mizerie.Si eu's purtator de piercinguri.Cand am lucrat la paza il aveam decat pe cel din limba.Cei din ureche nu ii purtam.Acum ca numai lucrez, i-am pus la loc si nici ca ii mai dau jos (wtf?) Si inca un mic sfat, de la cineva care a auzit multe.Ca sa ajungi in rang inalt in politie, trebuie sa ridici coada.Mai ales cum esti tu domnisoara(la varsta ma refer)O sa fi prospatura din care vor vrea toti o bucaticawinkingDaca nu ridici coada, vine altele, ridica coada o zi 2 3 o saptamana o juma de an, si dupa o sa ii zici 'sefa' aleialaughing

| dani2404 a răspuns:

Cred ca da, politia cauta seriozitate. Poate tu esti serioasa, dar daca te vad cu piercinguri in urechi nu stiu ce impresie o sa dai.