| BubbleShoot a întrebat:

Buna :*
pe maine trebuie sa fac un proiect despre poluare. si ne-a zis sa ne informam de pe siteul ROREc.RO ajutati-ma chiar nu stiu ce sa scriu straight facestraight face funda desigur love struckhappy

5 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Poti face despre poluarea apei.Arati cum oamenii polueaza apa si dedesubt scrii pe carton sau pe ce scrii ceva de genul : Poluarea apei duce la... gasesti tu. Funda?puppy dog eyes

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru 20thoughts):

Daca la o intrebare de-a mea ai cere asa funda aia, nu numai ca nu ti-as da, dar ti-as da si ignor.nu asa le dobandesti, le dobandesti cu seriozitate si raspuns clar si folositor. uite-te la cei care au atatea, o data nu au cerut cum faci tu la toate raspunsurile tale! va inmultiti prea des: funda? funda? parca ar avea si importanta...plus ca pe acest site nu se fac teme, in loc sa ii faci tema mai bine raportezi intrebarea. ti-am dat un sfat, faci cum vrei.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Citeste cu atentie regulamentul site-ului,poate nu stii ce sa scrii, dar scrie clar in regulament:nu se fac teme pe TPU.
intrebarea iti va fi raportata, eventual stearsa de pe site

| BubbleShoot explică (pentru alexalexandrusincerul):

Da eu am vreau sa imi dea cateva idei.bine? hai jett` oh go on frustrated

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru BubbleShoot):

Daca ar fi sa imi pun mintea cu altii ca tine...generatii ca tine distrug Romania