| MàdàMàdàlina98 a întrebat:

poate sa imi spuna cineva care sunt profilele liceelor din Tulcea? Si care sunt materiile care se invata?! :3 Please, am mare nevoie! :*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista tuturor liceelor/profilelor ( şi mediile de admitere ) din Tulcea la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=39&city_id=7647

Toate cele bune.

| MàdàMàdàlina98 explică (pentru bursuc001):

Merci mult, dar eu aveam nevoie si de materiile care se invata acolo. Sunt in Italia si vreau sa ma transfer in Romania. Aici fac un liceu de limbi straine si vreau sa gasesc ceva asemanator si in Romania! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru MàdàMàdàlina98):

Cu plăcere.

Materiile diferă în funcţie de profilul/specializarea liceului.

Sărbători fericite!