| Andreea0803 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva unde gasesc rezultatele de la Simulare Evaluare Nationala 2016?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Notele/"rezultatele" de la Simulări NU se afişează nicăieri ( nici pe net şi nici la Avizierul şcolii )!

Ele se comunică verbal de către profesorul care vă predă disciplina respectivă şi se "discută" cu elevii & părinţii...
Cel puţin, aşa ar TREBUI să se procedeze big grin

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te referi la Barem, atunci îl găseşti la linkul oficial :
http://subiecte2016.edu.ro/2016/simulare/simulare_en_VIII/

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Notele/"rezultatele" de la Simulări NU se afişează nicăieri ( nici pe net şi nici la Avizierul şcolii )!

Ele se comunică verbal de către profesorul care vă predă disciplina respectivă şi se "discută" cu elevii & părinţii...
Cel puţin, aşa ar TREBUI să se procedeze big grin

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Andreea!
Cauta-le pe site-ul scolii tale sau la avizierul acesteia (la liceul nostru s-au afisat reuzltatele simularilor de Evaluarea Nationala si de BAC, atat la avizier, cat si pe net).
Sau pe site-ul inspectoratului din judetul tau.
Succes! Zi faina!