| cristinawww a întrebat:

Bună, pot sa îngheț primul an de facultate, dacă nu l-am început și nu am plătit taxa sau sa renunt?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa ingheti primul an, doar pierzi facultatea.
Daca nu-ti place facultatea, mergi si retraget-ti dosarul, macar faci un alt om fericit.

| dullcat a răspuns:

Buna.Inca ai timp sa iti intri in ritm.De ce ai vrea sa pierzi asa un an? Ce s-a intamplat? Eu consider ca e pacat, mai ales sa renunti.Plateste taxa si incearca sa iti prioritizezi lucrurile, facultatea sa fie pe primul loc.Succes.

| adryang78 a răspuns:

Dacă ești la taxă și nu ai plătit prima tranșă, pierzi locul, deci nu ai cum să îngheți anul.

| DataScience a răspuns:

De ce sa renunti? poti sa te duci si peste o luna dupa ce incepe facultatea ca primele lectii sunt niste introductii sau vorbesti cu un coleg/colega care e mai buna sa iti dea materiile si profesorilor ca ai o problema sau ce naiba ai tu ca nu ai dat niciun detaliu.

| AndreiMadalin69420 a răspuns:

SA te duci pe santier