| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! tot eu va deranjez cu o intrebare : am la scoala de facut un discurs scurt daca vrem sa fim sefii clasei si eu nu stiu ce sa scriu. Cine imi da si mie cel mai bun discurs ( dar sa fie scurt) primeste unditza

2 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Poi...Pentru voi ar fi foarte bine daca eu as fi responsabila cu clasa, voi avea grija ca toate sa fie in ordine.Si va promit, nu o sa fiu "vulgara" sau nu o sa ma cred sefa voastra.Asta este micutul meu discurs si sper sa ma alageti>big grin