| Tyya23 a întrebat:

Profesorul de limba franceza ne-a dat ca tema : sa scriem curiozitati,stiri,poezii orice despre Normandi, Franta.Am scris. Dar ce as putea mai adauga in plus portofoliului ca sa-l fac mai deosebit? Adica ceva care sa-l faca sa para mai interesant decat al celorlalti. Dau funda! :* :* :* big grinwinking

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ai putea pune si fotografii sugestive despre textele adaugate cu imagini din Normandia.

| numedeutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa faci totul in power point adica sa iti prezinti poeziile in power point, sau daca nu adauga niste poze A4 din franta legate de ce ai scris. happy sper ca te-am ajutat.