| FataCuDouaFete a întrebat:

Buna,„Scoala de Arte„ din Rmnicu Valcea este o scoala buna, adica se invata bine? Pe multi oameni am auzit ca e o scoala proasta si ca nu se invata bine, dar totusi as vrea si parerea voastra! Va multumesc.Astept pareri!

1 răspuns:
| alecsa921 a răspuns:

Biby simcera sa fiu nu este o scoala foarte buna pentru ca am o colega din clasa clasa care s-a dus acolo si nu ii place deloc pentru ca directorul a spus ca acolo nu se invata carte ca la celalte scoli acolo mia mult se pune baza pe muzica pe desen pe pictura etc.