| Mihai76992 a întrebat:

Se pot incheia mediile daca nu am dat teza la mate?
adica daca am doar 2 note?
E complicat va rog nu intrebati mai mult de atat.
Raspundeti doar la intrebare
FUNDA

6 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

Nu se poate nicidecum. trebuie sa ai teza si cel putin 4 note, depinde cate ore faci mate pe saptamana. daca nu va trebui sa mai dai o data la toamna sa treci clasa

| AshuraElric a răspuns:

Nu,nu se poate
Dar depinde ce clasa esti, de profesor, de note etc.Dar in principal nu se poate.

| leeya a răspuns:

Nu se pot incheia

| Anda1708 a răspuns:

Nu se poate sa-ti incheie media daca nu ai dat teza. Poti sa ramai corigenta la mate...

| iiBeiibiiy a răspuns:

NU! Trebuie sa dai teza la mate, daca nu ai teza data la mate si ai doar 2 note nu poti intra la examen (daca dai examen) sau ramai corijent... si dai corijenta in vara sau daca ai doar 2 note nu ti se incheie mediile si ar putea sa ramai repetent.

| PisicutaMea a răspuns:

Nu se poate incheiea media la un obiect daca nu ai dat teza.Note trebuie sa ai:cate ore ai pe saptamana+una. Daca nu dai teza nu ti se incheie media si ramai cu situatia neincheiata.