| Sebastian222 a întrebat:

Buna seara, am auzit ca o sa fie si a treia sesiune de bacalaureat, cine poate sa imi dea mai multe detalii despre asta? cand se fac inscrierile, etc... Multumesc anticipat, funda

Răspuns Câştigător
| madaK94 a răspuns:

Buna. am auzit ca va mai fi una in perioada februarie-martie.se vor face meditaţii numai la proba sau probele care sunt de susţinut la bacalaureat.se vor sustine doar proba sau probele la care ai picatwinking

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit prost.La anul, in vara, va fi urmatoarea sesiune.

| Sebastian222 explică (pentru darrio2007):

Stai tu linistit ca nu am auzit prostwinking

| Omulinvizibil a răspuns:

Pai...spor la documentat.
„A treia" proba va fi tocmai in vara (adica prima din anul scolar 2014-2015; a doua va fi cea din toamna).
Cu placere.