| DanielaCh a întrebat:

Am o rugaminte la dvs. Eu am absolvit FACULTATEA DE STinTE, specializarea SOCIOLOGIE si MASTERUL in POLITICI SOCIALE SI PROTECTIE SOCIALA + doua cursuri postunuversitare - NIVELUL I + NIVELUL II, in cadrul DPPD (Departamentul de pregatire al personalului didactic, la Universitatea din Petrosani). Nu stiu daca sunt potrivite sau suficiente pentru a putea da un examen de titularizare, pentru incadrarea in invatamantul preprimar (mentionez ca primul modul inseamna posibilitatea de a preda in invatamantul preprimar + primar, iar cel de-al dolea in invatamantul liceal si superior), dar nu stiu exact daca este potrivita Facultatea de Stinte - Sociologie si cele doua module? Va rog un raspuns. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Descarca de aici Ordinul si citeste la art.2 http://www.edu.ro/index.php/legaldocs/14944