| alingrosu a întrebat:

As dori sa merg la Universitatea din Brasov, facultatea inginerie electronica si stiinta calculatoarelor sectiunea/domeniul CALCULATOARE.
As vrea sa-mi spuneti daca ar fi de viitor si cum e "viata" acolo!(daca e greu sau nu e de speriat)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Parerea mea este ca orice tine de domeniu IT si inginerie sunt de viitor, tehnologia va evolua in permanenta iar daca luam in calcul si job-urile disponibile in aceste domenii se poate observa cerere foarte mare si salarii pe masura