| myname_3927 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de unde pot descarca lectii gratuite de dans? Video? Daca ar fi si in romana ar fi perfecte dar daca nu sunt foarte bune si in engleza!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| sKilL a răspuns:

Pe youtube poti cauta dancing leason sau. eu stiu. cum se numeste dansul care vrei sa-l inveti! sigur vei gasi ceva de folos.

http://www.youtube.com/results?search_query=dancing+leasons&aq=f

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Lectii gratuite de dans nu se dau nicaieri, ci doar cativa pasi de baza

Răspuns utilizator avertizat