| Pisica_Cristina_1983 a întrebat:

Bună seara, ma interesează cât costa sa fac liceu la fără frecventa în Brașov.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista forma fara frecventa la liceu. Exista doar forma cu frecventa la zi, cu frecventa la seral si cu frecventa redusa. La ultimele doua forme sunt 5 ani de liceu (cl.IX - XIII). Toate formele sunt gratuite in invatamantul de stat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista liceu la "fara frecventa".
Cursurile liceului sunt de ZI (clasele 9-12) si cursuri SERALE (clasele 10-13) si sunt gratuite, suportate integral de stat.

| anonimg a răspuns:

Poți contacta personal sau prin email secretariatul liceului respectiv.
Liceul la seral este gratuit și te duci când poți.
Nu știu nimic dacă există la fără frecvență.