| Twixi a întrebat:

O intrebare pentru cei ce sunt sau vor sa dea la UMF, ce ati ales/ vreti sa alegeti dintre : Asistență medicală generală, Balneofiziokinetoterapie și recuperare, Nutriţie şi dietetică? De ce?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| DrJohnDoe a răspuns:

Balneofiziokinetoterapie şi recuperare e o alegere plauzibilă. E un domeniu în care găseşti cu uşurinţă un loc de muncă şi e plătit exterm de bine. Am un prieten ce a terminat-o curând şi acum este medic la echipa de fotbal a oraşului natal. A avut multe oferte de muncă, mai ales dacă termini cu o notă mare.