| Hyukiiiii a întrebat:

Sunt anul 1 la facultate si sunt pusa in fata alegerii unor optionale cat si unor cursuri facultative.
Am aceste materii la facultative si nu stiu ce sa aleg. Ce imi puteti spune despre ele? (nivel de dificultate, cam despre ce este vorba etc).
Va ofer si fundita.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu esti pe bune?! laughing))) program de optionale da nu spune facultate, oras, program de studii nimic omg. stai sa ma duc sa ghicesc in globu de cristal la ce facultate esti si cat de grele sunt TOATE optionalele tale disponibile.

| minrest a răspuns:

Daca tu crezi ca noi stim la ce facultate esti, ce program de licenta, ce modul ai ales, ce optionale si facultative ai si cat sunt de grele, ne magulesti; dar nu stim. Habar nu avem.